Známe hodnotu zdraví

Všichni, kteří dodávají a distribuují léčiva a zdravotnického materiálu musí při své práci dodržovat mnoho podmínek. Nejenom přísné hygienické skladování, které se týká i přepravy zboží, ale jejich záznamová dokumentace o distribuční činnosti musí mít všechny náležitosti podle příslušného zákona o léčivech.

Naše distribuční farmaceutická společnost Techno Life s.r.o. splňuje naprosto vše, co zákon o distribuci a dodávání léčiv včetně zdravotnického materiálu požaduje.

spolehlivý distributor léčiva

Není to žádná fráze, když říkáme, že chceme do lékáren, všech státních zdravotních zařízení (nemocnice, kliniky, ústavy), výzkumným ústavům a velkoobchodním výrobcům, dodávat pouze kvalitní léky od certifikovaného výrobce, které lidem pomohou k uzdravení.

Nabízíme všem zájemcům takovou spolupráci, které by se stalo doslova partnerstvím. Protože nabízíme ucelený kompletní servis – dovoz – a distribuci, včetně zajištění propagace léčiv, registrace a možnosti úhrady ze zdravotního pojištění. Dále zajišťujeme vlastní kompletní logistiku – TECHNO LIFE cardo (TL Cardo a.s.) Dodáváme objednané zboží co nejdříve a všem bez výjimky. Nezvýhodňujeme žádné lékárny, slušné jednání máme s každým odběratelem a včasné dodání veškerého farmaceutického materiálu je pro nás prioritou.

Podle aktuální potřeby léků v lékárnách, reagujeme velmi rychle, protože dobře víme, že Seznámit se podrobně s naší činností můžete na našich webových stránkách distribuce léčiv https://www.technolife.cz/, kde máme v sekci seznam léčiv podrobně popsané všechny oblasti, do kterých dodáváme pouze kvalitní léky.

lékárenský znak

Podle aktuální objednávky JAKÉKOLIV LÉKÁRNY (malé nebo velké) chybějících léků, dodáváme potřebné léčivo obratem (maximálně do 2 dnů).

Naše farmaceutická distribuční společnost léčiv, nabízí své služby na profesionální úrovni. Jsme flexibilní, vstřícní a ve své profesi odborníci.