Nejtrapnější věci, které muži dělají na rande

Ne každý muž je od přírody gentleman, a tak se stane, že se občas rande promění v naprostou katastrofu. Jaké trapné situace už muži na schůzkách zapříčinili, a zajistili si tak, že už se další rande nekonalo?

Hezky fifty fifty

Když vás muž pozve na schůzku, tak nějak se předpokládá, že za ni také zaplatí. Není to o ženské vypočítavosti, jako spíš o tom, co znamená slovo pozvání. Většina žen si samozřejmě i tak bere hotovost s sebou z domu, třeba aby mohly nabídnout, že zaplatí. Jeden muž však pozval dívku do kina, zašel koupit lístky, a pak, ještě před začátkem filmu nechal dívku, aby mu peníze za svůj lístek nasázela na ruku, hezky do poslední koruny. A jak se ten pán divil, když s ním pak už na další schůzku nešla. Pánové, takhle ne. Pokud nemáte peníze, můžete ženu pozvat třeba jen na procházku. Chovat se jako kolenovrt na nikoho nezapůsobí.

muž a žena

Záchodové etudy

Po delší době vztahu už se obvykle partneři nestydí za to, že používají toaletu, ani co na ní dělají. Na první schůzce se však nehodí o tom příliš debatovat, či na to nějak poukazovat. Mezi nejvtipnější historky ze schůzek patří třeba ta, kdy žena seděla v restauraci s krásným, milým mužem, který si odskočil na toaletu. Když se po deseti minutách vrátil, s úsměvem na tváři jí poreferoval o tom, jak dobře se vys**l. Ne, tohle nikdo slyšet nechce. Ještě větší faux pas bylo, když na společné romantické procházce muž najednou odešel ke stromu, vytáhl nářadí, a začal močit, přímo před ženou, s níž byl na schůzce. Pánové, vylučování je přirozené, ale jde to dělat i v soukromí, a bez komentáře.

zamilovaný pár

Současná, a budoucí přítelkyně

Co se věrnosti týče, o tom máme každý svůj názor. Když ale muž pozve dívku na schůzku, měl by k ní být upřímný. Zajímavé rande zažila žena, kterou pozval na schůzku krásný, a velmi galantní muž. Vše probíhalo dle jejích představ, až do chvíle, kdy se na obzoru objevila jiná žena, a muž zpozorněl. Ve chvíli, kdy ona cizí žena přišla k nim, a políbila muže na ústa, bylo jasné, že nejde o tak velkého gentlemana. Ženu se kterou měl rande, pak představil jako svoji sestřenici, a domů odešel se svojí současnou přítelkyní.