Zdravé zuby


Víte, co jsou to zubní fazety? Například třeba zubní fazety z Prahy https://clinicplus.cz/service/esteticka-stomatologie/. Já do Prahy jezdím velmi často. Moc se mi líbí to město a taky jsem tam vyrůstal, ale bohužel jsme se ale kvůli práci museli přestěhovat někam jinam. Ale Praha mi zůstala vždycky blízká a je nejblíže k mému srdci. A taky tam mám svého zubaře. A protože mám od dětství velmi špatné zuby, tak u mého zubaře v Praze jsem velmi často. Kolikrát jsem přemýšlela, že bych si dala zubní fazety. Zubní fazety z Prahy jsou jistě kvalitní. Protože se vyrábí z těch nejkvalitnějších materiálů a vyrábějí je sami školení odborníci. Jenomže potom jsem zjistila, že zubní fazety z Prahy jsou velice drahé.

Mám ráda čisté zuby.

A nestačil by mi na to třeba ani roční plat. Tak jsem si řekla, že bych si musela na to vzít asi nějakou půjčku. Zubní fazety Prahy na půjčku? No možná. Nicméně ale jí řekla jsem si, že pro krásu se musí trpět. Anebo se pro krásu taky musí hodně šetřit. Tak jsem si řekla, že se pokusím něco našetřit. Navíc jsem si uvědomila, že přece zubní fazety nemusí mít úplně na všech zubech. Nepotřebuji je mít třeba na stoličkách anebo na těch úplně zadních zubech. Tak jsem si řekla, že si zubní fazety z Prahy dám akorát na přední zuby. Na ty horní a na ty spodní zuby. A moje doktorka zubařka mi řekla, že je to možné a že to vůbec nevadí.

Zubaři jsou drazí.

Že tak to má opravdu mnoho lidí. Ale i tak jsem utratila velmi mnoho peněz. Nicméně jsem ale velmi ráda, že jsem se ti zubní fazety na přední zuby dala. Protože nyní mám více sebevědomí a zuby mám bělejší a kvalitnější. A vy byste si dali zubní fazety? Já vím, že jsou velmi drahé, ale taky se to vyplatí, protože budete mít větší sebevědomí a vaše zuby budou vypadat o mnoho lépe. Protože mě osobně se vůbec nelíbí, když má něco hodně poničené a zkažené zuby. Myslím, že poničené zuby kazí celkový dojem z člověka. Já proto taky chodím pravidelně na dentální hygienu.