Badminton vám lépe umožní poznat partnera

Radost z pohybu, empatie, schopnost se na partnera naladit

Když se lidé dovedou naladit jeden na druhého, jejich společné soužití bývá skutečně pohodové a záviděníhodné. Stává se to párům, kde oba dva mají shodné zájmy a navzájem se pak vhodně doplňují a sdílí. Vyměňují si mezi sebou názory a utváří společný pohled na věc. Badminton tohle umí naznačit a hlavně vám zobrazí, zda je váš protějšek schopen empatie a společného naladění. Projeví se tu řada osobních vlastností, protože při hře se musí každý chovat spontánně a přirozeně.

raketa na badminton

Smysl pro humor

Se schopností vcítění se do druhé osoby přichází i smysl pro humor, a ten je pro kvalitní vztah nesmírně důležitý. Bez smyslu pro humor se partnerské svazky http://www.slusnejkanal.tv/jak-nas-naladite brzy rozpadají a nemívají valných kvalit. Při badmintonu dochází k celé řadě humorných situací, takže si tu na sobě i na partnerovi ověříte, jak na tom se vztahem k humoru jste.

Manuální zručnost a šikovnost

I když se teprve badminton učíte hrát, vždy vám může pomáhat fyzická kondice, šikovnost, obratnost a manuální zručnost. Toto také mohou být ukazatele, které prozradí o vašem vztahu leccos, a to i s výhledem do budoucna. Budete alespoň vědět, v čem byste se mohli zlepšit, kde máte slabiny a co vám dělá problémy.

badmintonové rakety

Orientace v prostoru

Další vlastnost, kterou vám raketa na badminton umožní posílit a zlepšit, je prostorová orientace. Velký význam má tato hra zejména pro děti, jejichž psychika i fyzické tělo se stále vyvíjí, ovšem zlepšení orientace v prostředí se hodí každému bez rozdílu věku.

Sexy postava

A konečně s badmintonem máte příležitost předvést své tělesné přednosti v plné kráse. Klidně si jej můžete zahrát na pláži nebo na trávníku v plavkách a pro vašeho partnera to bude jistě velmi smyslná podívaná, protože bude mít před sebou v celé své kráse všechny svůdné tvary vašich boků, bříška, ňader, stehen, hýždí i chodidel, takže může jít o skvělou milostnou předehru.