Praktický a atraktivní obal na Huawei P20 Lite

Aby byl praktický – když vybíráte obal na mobil, očekáváte, že bude chránit přístroj před poškozením a hrubším zacházením při ukládání telefonu do kapes či do zavazadel. Ideální je, jestliže chrání mobil ze všech stran a zároveň se dobře drží v ruce. Tato kritéria splňuje knížkové pouzdro, uvnitř se nachází pružná vanička, do které mobil zapadne a je chráněn ze všech stran (kromě přední strany a tu zajišťují přední výklopné desky). Některá flipová pouzdra mají místo vaničky jen plastový klip, který telefon dostatečně nechrání z boku, jde většinou o pouzdra univerzální, ta nejsou příliš vhodná a ta vám také nedoporučujeme.

dívka s mobilem

Aby zaujal i svým vzhledem – toto hledisko je také důležité, nežijeme přece pro to, abychom záměrně vytvářeli škaredé věci a prostředí kolem sebe měnili do neatraktivní a chaotické podoby. Každý z nás si dobře uvědomuje rozdíl mezi nádherně upraveným zámeckým parkem plným kvetoucích rostlin a mezi skládkou odpadků. Proto se také díváme se zalíbením i na obal na Huawei P20 Lite, jestliže bude vyroben precizně, zaujme nás svou barvou, tvarem i koncepcí. A právě vzhled je jednou z důležitých vlastností knížkových pouzder z eko-kůže. Atraktivita tohoto řešení spočívá zřejmě v podobnosti s papírovou knihou, se zápisníkem či diářem, jsme na tyto hmatatelné výrobky léta zvyklí, považujeme je za přirozenou a hlavně příjemnou součást života.

focení s mobilem

Aby byl levný – obaly na mobilní telefony jsou spotřební zboží a při šetrném zacházení nám mohou sloužit velmi dlouhou dobu. Platí to i o flipovém (knížkovém) pouzdru, které svůj účel může plnit řadu let. Tyto výrobky se dobře udržují v čistotě vlhkým hadříkem či měkkou houbičkou namočenou v roztoku vody se sodou, nepatří ale do pračky ani do myčky nádobí. Podstatnou výhodou je také jejich nízká cena, takže i v případě poškození obalu to neznamená značnou finanční újmu a díru v rodinném rozpočtu.