Nabídka je široká, musíte si jen vybrat.

Dárky a dárkové balíčky jsou jedním z nejlepších způsobů, jak potěšit své klienty a dát jim najevo, že si jich ceníte. Pro Vás jsou také výhodnou formou reklamy a někdy i lákadlem na nové zákazníky. Pokud jste se rozhodli, že se zaměříte na tuto formu prezentace své společnosti, máte na výběr z nekonečného množství výrobků Jedním z největších specializovaných e-shopů je obchod Promodárky, kde si vybere opravdu každý. Jejich zboží je rozděleno do čtyř kategorií, reklamní předměty, reklamní textil, ekologické reklamní předměty a ochrana zdraví.

Praktické dárky

Produkty můžete pořizovat od minimálních nákladů až po luxusní zboží a na kterýkoliv z nich můžete nechat natisknout svůj nápis či logo. V oblasti reklamních předmětů jsou v nabídce propisky, tužky a jiné kancelářské potřeby, hrnky, tašky a batohy, nákupní tašky, deštníky, domácí potřeby, elektronika, kosmetika, klíčenky, předměty pro volný čas, cestování, sezónní zboží a předměty pro děti. Reklamní textil tvoří trička, tílka, košile, pokrývky hlavy, bundy, mikiny, polokošile, šály a rukavice, šátky, svetry, vesty, dětské oblečení, deky a přikrývky.

Udělejte si reklamu!

Do ochrany zdraví jsou zařazeny lékárničky, roušky a další zboží jako digitální teploměry. A v ekologických předmětech nakonec najdete pro přírodu méně zatěžující varianty některých jiných produktů, hlavně propisek, nákupních tašek, bloků a zápisníků. Jako jeden z velmi oblíbených a zákazníky lákajících předmětů bychom doporučili osušky s potiskem Promodárky, které zaujmou díky různým typům zákazníky z řad sportovců i milovníků pláží a budou pro ně funkčním předmětem i příjemným doplňkem. Osušky jsou k dostání ve velké škále barev i cen. Navíc nabízí velkou a nápadnou plochu pro Vaši reklamu. Zvolte pro své klienty tento výhodný produkt a uvidíte, že se k Vám budou vždy věrně a s radostí vracet.