Na žádné svatbě nesmí chybět stojan na sladkosti!

Co předchází svatebnímu veselí

Copak předchází svatebnímu veselí, si snad ani nemusíme připomínat. Protože to většinou všichni vědí. Prvopočátkem je stanovit si termín svatebního obřadu a pak následuje neméně důležitý údaj, a to – kde se bude svatba odehrávat. Dnes jsou možnosti přímo netušené. Chcete se vdávat v romantickém stylu na hřbetu koně s vlajícím závojem? Anebo upřednostňujete romantiku v klidu na rozkvetlé louce plné lučního kvítí v přírodě?

Nebo dáváte přednost honosnějšímu prostředí a volíte jako svatební místnost – zámecký vyzdobený a vyšperkovaný sál?

zámecká svatba

Přesto stále převažují novomanželské páry, které dávají přednost tradici a klasickému obřadu na úřadě. Pravdou je to, že proslovy již jsou uzpůsobené novomanželům a i prostředí už je jinak a vlídněji připraveno, než tomu bývalo za našich rodičů či snad prarodičů.

Den svatby již máme stanoven, pak nastává volba svatebního oznámení, protože takovou slávu přece musíme oznámit všem známým.

Spolu s pozvánkami na svatební veselí je potřeba vybrat i takové detaily, jako jsou svatební jmenovky, menu, ubrousky s monogramem, ale neopomínejte na to, že na svatební tabuli se skvostně vyjímají stojany na sladkosti.

Na žádné svatbě nesmí chybět stojan na sladkosti!

Takový stojan na sladkosti goldpress.cz je tečkou na svatební tabuli, protože se umí tvářit dostatečně slavnostně, zvláště, pokud je vyzdoben svatebními květinovými motivy. Je nejen slavnostní, ale hlavně i krásný, porcelánový a praktický, protože díky patrům, které obnáší, se tak uspoří více místa na stole, který můžete vyzdobit dalšími drobnostmi jako jsou květy růží, perličky a podobně.

perličky svatba

Kam položit cupcaky, muffinky nebo makronky?

Právě takovéto drobné cukroví či pečivo je vhodné ozdobně poskládat na stojan, který je sladkostem věnován. Ale stojany nemusejí nosit jen sladkosti, ale můžete je použít i na slané pečivo a slané drobnosti. Jako jsou například klasické jednohubky, tapas či mini chlebíčky, jinak zvané kanapky.