Nejlepší elektrikář v Kutné Hoře.

Nejlepší elektrikář v Kutné Hoře. Po letech strávených v pronájmu, kde se nájemné stále zvyšovalo a navíc jste se rozrostli o nejmladšího člena rodiny, jste se odhodlali ke změně a rozhoupali se ke koupi vlastního bydlení na hypotéku? Nabídka omezená a než jste se u některého bytu rozhoupali, byl už pryč. Tentokrát jste už neváhali a ihned se objednali na prohlídku. Chtěli jste si nechat ještě den, dva na rozmyšlenou a domluvit si schůzku s makléřkou na konec týdne, ale když vám jen tak řekla: „No jak chcete, já mám dnes ještě tři schůzky a zítra další, tak si myslím, že byt bude do pátku už závazně zajednaný.“

rozvody

Tak jste se doslova vyděsili a jednohlasně prohlásili, že do toho tedy jdete a byt berete. Po nekonečném martyriu s hypotékou, kupní smlouvou, zástavou a převodem nemovitosti jste se mohli konečně stěhovat. Šli jste si tedy ten váš byteček pořádně prohlédnout. Plastová okna, pěkně obložená koupelna s novou vanou, parkety také zachovalé, ale v kuchyni jen dvě zásuvky. Začali jste tedy běhat po bytě a v pokojích našli po jedné zásuvce, v koupelně žádnou. Proboha, jak tady ti lidé mohli před námi žít? Sem se zatím opravdu přestěhovat nemůžete. Musí se nějak udělat elektrika. A protože jste tomu vůbec nerozuměli, pozvali jste si kamaráda elektrikáře.

elektrikář

Když viděl zastaralé rozvody v hliníku, doslova valil oči. Prostě bezpodmínečně nutné předělat celé rozvody. Sám si prý na to netroufne, chce to firmu. Naštěstí vás nenechal jen tak ve štychu a hned vám doporučil prý nejlepšího elektrikáře v Kutné Hoře, který dělá rozvody už od roku 1990, nic ho jen tak nezaskočí a udělat nové a bezpečné rozvody v bytě pro něj bude doslova hračka. Sice to bude nějaká koruna navíc nad plán, ale zase budete mít všechno podle vlastních představ, naplánujete, kde postavíte které spotřebiče a ostatní necháte profesionálům. Dost se vám ulevilo, je to vlastně nejoptimálnější řešení.