Betonový plot je nejlepší volba

Na světe existuje mnoho druhů plotů a je těžké se rozhodnout, který zvolit. Pokud plot kolem Vašeho domu je v rozkladu a přemýšlíte, jaký vybrat, tak si prvně udělejte malý průzkum. Nejčastější ploty, které se vyrábějí, jsou ploty betonové, pletivové a také dřevěné.

plot (10)

Ploty betonové jsou na trhu už nějaký ten rok a řadí se mezi nejoblíbenější ploty vůbec. Díky jejich vlastnostem předčí ostatní typy a jedná se o nejlepší volbu. Na tento plot navíc nepotřebujete žádné stavební povolení a jejich montáž je rychlá a snadná. Je dobré zvolit betonový plot a montáž, na kterou se dá od firmy spolehnout. Betonový plot zamezuje také vniknutí zvěře a zajišťuje protihlukovou a povětrnostní bariéru. Dokonale se hodí k hlučným ulicím, či k silnici. Můžete si také vybrat mnoho dekorů a výplní a vydrží dlouhé desítky let. Mimo to se o plot během let nemusíte nijak starat a i tak dlouho vydrží. Dá se s ním oplotit malý, ale i velký pozemek.

plot (4)

Plot pletivový je nejčastější volba, se kterou se můžeme setkat. Oplotit se s ním dá jakýkoliv dům, zahrada a to bez ohledu na velikost. Plot je relativně levný a jeho montáž je snadná. Jde zde o ideální poměr ceny a kvality. Dále se dá opatřit ostnatým drátem pro zajištění větší bezpečnosti proti zlodějům. Ve většině případů se instaluje zároveň s brankou. Samozřejmostí je určení výšky plotu.

Plot dřevěný se v dnešní době moc nevyužívá a to díky tomu, že ho musíte během let ošetřovat. Každopádně ho můžete často potkat na horských chatách a chalupách. Jeho cena je levná a instalace velice snadná a dokáže jí udělat snad kdokoliv. Dřevo se v dnešní době spíše používá do výplní u betonových plotů.

Pokud tedy nevíte, jaký plot zvolit, tak určitě vsaďte na beton. Zaručeně se vám finální verze bude líbit a vydrží Vám desítky let. Proto neváhejte a objednejte si jeho instalaci už nyní.