Sjednejte si úvěr v nebankovní společnosti!

Na první pohled to může vypadat tak, že v nebankovní společnosti vám dají půjčku za všech okolností. Ať máte nízké či vysoké příjmy, ať máte či nemáte záznam v registru, klidně i když máte dluhy. Tak to ale ve skutečnosti není. To hlavní, čím se nebankovní společnosti odlišují od klasických bankovních domů, je především to, že ke všem klientům přistupují individuálně, navrhují jim půjčky na míru, které budou i za své složité životní situace schopni splácet, a snaží se celý proces provádět bez toho, aby své klienty zbytečně zatěžovaly.

americké dolary

Takže není divu, že o klienty nemají nouzi. Kdo by nechtěl nebankovní hypotéku, za tak skvělých podmínek? Vždyť i přesto, že není jasné, že nebankovní půjčku získáte, tak to za zkoušku stojí, protože tím nestrávíte příliš mnoho času. Nanejvýš několik málo minut, než vyplníte online formulář na internetu.
Každopádně, ať už budete žádat o cokoli, budete muset naplnit dvě stěžejné podmínky pro přidělení úvěru.

Tou první a velice zásadní je to, že musíte doložit svůj pravidelný příjem. Může plynout z mnoha různých zdrojů od platu, přes pronájem až po sociální dávky. Důležité je, abyste dokázali, že je tento příjem trvalý a pravidelný. A pak také samozřejmě záleží i na tom, jaké jsou vaše pravidelné výdaje – ty se mohou u různých žadatelů lišit. Jakmile se odečtou příjmy a výdaje, bude zřejmé, zda vám zůstane dost peněz na splácení půjčky.

hodně mincí

Každopádně důležité je, že tato podmínka platí pro všechny žadatele, tedy i pro ty, kteří mají zájem o hypotéku bez dokládání příjmů.
Bez splnění druhé podmínky se také nikdo neobejde. Pro všechny nebankovní hypotéky je typické, že se za ně musíte zaručit nemovitostí. Může to být pozemek, družstevní byt, chata, garáž anebo samozřejmě i rodinná vila. Pokud žádáte o hodně peněz, musíte dodat vysoké záruky. Pokud vám stačí málo, vaše záruka nemusí mít nijak velkou hodnotu – třeba to může být i zahradní chatka.