Právě je ta nejvhodnější doba na naplánování letní dovolené

Přestože je nyní venku zima http://sri-lanka.svetadily.cz/lokality/ a slunce rozhodně nehřeje tak, že by se pod ním někomu chtělo po delší dobu pobývat, tak je právě ten nejvhodnější čas na to, připravit se na svou letní dovolenou. A to se týká jak těch, kteří plánují vyrazit s cestovní kanceláří, tak těch, kteří budou za sluncem a za mořem pokračovat po vlastní ose. A právě v tomto případě je dobré plánování o to důležitější.

bílá pláž

Jistě, je pravda, že vyrazit na dovolenou tak zvaně na slepo, bez předem nalinkovaného scénáře cestovní kanceláře je dobrodružné a svým způsobem i trochu riskantní, nicméně je v tom také velký díl svobody, který by mnohým lidem u klasického zájezdu mohl chybět.

Nicméně existuje zde ještě jedna zlatá střední cesta, která je vhodná jak pro ty, kteří mají rádi jistotu, tak i pro ty, kteří si chtějí užívat svobody a volnosti. A touto cestou je zajištění dopravy k moři prostřednictvím spolehlivých autobusů od osvědčeného dopravce .

cesta na pláž

V takovém případě máte jistotu, že v daný, předem domluvený den nasednete do autobusu, který vás odveze na jednu z výstupních stanic na oblíbeném chorvatském pobřeží, což jsou víceméně samá osvědčená výletní letoviska. A co v nich podniknete dále, po výstupu z autobusu, to už je jen na vás. Někdo si jistě předem v daném letovisku zajistí ubytování, někdo jiný bude spoléhat na dostatečnou ubytovací kapacitu místních obyvatel, kteří nabízejí volné pokoje a apartmány, a někdo jiný se třeba dál vydá po svých na dobrodružnou cestu podél pobřeží a dále do hor.

ztracené brýle

Těch možností je mnoho a záleží jen na vás, jaký typ dovolené preferujete. Co je však jisté je to, že vás to vyjde poměrně levně, a že si svou dovolenou budete moci ušít přesně na míru tak, jak ji máte vy sami nejvíce rádi. Takže je jisté, že se bude jednat o zážitky, které jen tak hned nezapomenete.