Atrakce všeho druhu

Řádění ve vodě, kdo by ho neměl rád. Nezapomenutelné chvilky plné zábavy , které milují nejen děti, ale i dospělí. Tohle nabízí vodní atrakce v aquaparcích. Tobogány, skluzavky, vlnobití nebo divoká řeka, to vše jsou zábavní vodní atrakce určené dětem i dospělým. Užívat si jich můžete plnými doušky nejen v letních měsících, ale i v zimě a určitě nebude litovat, každou minutu si maximálně užijete a děti se ve vodě dostatečně vyřádí.
Atrakce spojené s vodou mají své počátky v Americe, ty první vznikly již ve čtyřicátých letech minulého století. Počátkem šedesátých let byl otevřen první aquapark v Kalifornii. Dnes jsou celé Spojené státy americké protkány místy, kde si můžete do sytosti užít vodních atrakcí. Největším centrem je Wisconsin Dells, kde vodních parků najdete hned pět. U nás v České republice byl jedním z prvních Babylon.
tři horkovzdušné balóny
Dalšími velmi oblíbenými atrakcemi všech věkových skupin vyhledávajících adrenalinové zážitky jsou zábavní parky se stovkami atrakcí. Nám nejbližší jsou ty u našich německých sousedů. Jedním z nejvyhledávanějších je Europa-Park ležící v Rustu, opakovaně byl označen jako nejlepší na celém světě. Své služby poskytuje již přes čtyřicet let. Na pozemku o velikosti sto hektarů můžete vyzkoušet přes sto atrakcí, ve více jak sedmi desítkách restauračních zařízení se můžete občerstvit, abyste nabrali dostatek sil, strávit zde můžete i více dnů a přespat v některém zde postavených hotelů či kempovat s karavanem.
hudebník s brýlemi
Pokud si budete chtít zajet někam dál, tak určitě za to bude stát Mirabilandia v Itálii. Zde si přijdou na své opravu všichni bez ohledu na věk. Na více jak čtyřiceti hektarech najdete bezpočet atrakcí. O něco více navštěvovanější je Gardaland poblíž Verony. Přestože je starý více jak čtyřicet let, patří mezi první desítku nejnavštěvovanějších evropských zábavních parků.

CategoriesNezařazené