Romantické šaty

Taky jste se už nemohli dočkat, až vás přítel požádá o ruku? Pokud ano, tak vítejte v klubu. Ale abych se přiznala, tak nemusíte být smutné. Mému příteli trvalo opravdu hodně dlouho, než mě požádal o ruku. A to celé čtyři roky. A byla jsem opravdu jako na trní, protože bylo opravdu už takové trapné, že všechny kamarádky i moje obě dvě sestry jsou už dávno vdané nebo bylo dávno požádané o ruku, Zatímco já vůbec ne. A to jsme s přítelem měli už půlročního syna. Ani nevíte, jak mi bylo trapně, když se mě stále rodiče anebo kamarádky ptali, kdy už na tohle přijde řada.

Měla jsem krásné šaty.

Kdy přijde řada na zásnuby anebo potom na svatbu anebo na druhé dítě. Věřte mi, že se to opravdu velice špatně poslouchá, obzvláště, pokud potom pokud po tom moc toužíte. A nakonec, když to na Valentýna přišlo, mě přítel požádal o ruku. Ani nevíte, jak jsem byla šťastná a byla jsem v sedmém nebi! Takže potom taky nastalo takové divoké a prima kolečko, že jsem si chtěla pořídit svatební šaty! Jenomže jsem si je nechtěla kupovat, protože to je jenom jednou za život a bylo by to zbytečné. Tak jsem hledala nějakou pražskou půjčovnu svatebních šatů.

Všechny toužíme po svatbě.

A musím uznat, že jsem kvalitní půjčovnu svatebních šatů Praha našla na webové stránce svatebnisaty.cz, kde jsem taky našla opravdu nádherné šaty. A nejsou tam jenom svatební šaty, ale taky společenské šaty anebo šaty na míru. A ze začátku jsem chtěla šaty na míru, ale bylo to pro mě velice drahé. Takže jsem si řekla, že si svatební šaty půjčím a ušetřím taky tak peníze. A opravdu. Bylo to všechno dokonalé. A já jsem si v pražské půjčovna šatů koupila opravdu nádherné šaty, které mi opravdu každý záviděl. Taky jsem si řekla, že až půjdu někam na ples, půjčím si taky z tohoto obchodu společenské šaty. Zalíbily se mi tam jedny opravdu červené a musím uznat, že vypadají luxusně a draze.