Půjčovna dodávek Praha 5

Chcete tohle? Potřebujete vozidlo, které bude vhodné na stěhování nebo na převoz většího množství osob či nějakého materiálu? Je jasné, že do normálního, osobního, malého automobilu se toho tolik nevleze a museli byste jezdit často tam a zase zpátky, projeli byste dost benzínu a nebylo by to efektivní, aniž hlediska času. To je všechno opravdu hne dna první pohled jasné.

smlouva

Přijeďte si sami vybrat auto. Vozový park je plný automobilů větších rozměr, které jsou specializované třeba na stěhování křehkých věcí, takže jsou vypolstrovaní, všechna vozidla mají dálniční známky platní jak v České Republice, tak i ve Slovenské Republice. Určitě je to geniální a pro vás všechno jedinečné. Jedinečná půjčovna dodávek Praha 5 všechno zajistí, a ještě k tomu za velice slibné ceny, které jsou už od 9 Kč za jeden ujetý kilometr a také je v tom součástí samozřejmě havarijní pojištění GPS navigace a zkrátka všeho, co by se vám mohlo při cestování stěhování hodit.

pronájem

Stěhovací služby

Tohle je velice náročné a my chápeme, že je to vysilující a určitě byste uvítali každou ruku a auto navíc, když se jedná o stěhování, protože my si tohle dokážeme živě představit. Už jenom všechny věci sbalit, uklidit, převést a zase vybalit a tak dále, to je všechno náročné jak časově, tak i psychicky a jistě je to vysilující. Je nutná záloha ve výši pěti tisíc korun, protože tohle je pro vás jako jistota a záchrana, kdybyste něco rozbili a podobně. Tahle záloha je samozřejmě vratná, takže nemějte vůbec jakékoliv obavy. Vždy se domluvíme, a navíc po vás nechceme přesně znát délku vaší tratě, klik ujedete kilometr je na vás a pak se vyrovnáme finančně. Pravidelný servis se zaručí za bez závadnost všech jednotlivých vozidel. Budete mít velice důležitou jistotu, že je vše v pořádku. Budete uklidnění, že jdou věci podle plánu a všechno se v klidu stihne, to nebojte.