Pěkné zábradlí

Když jsem se s přítelem stěhovala konečně do pěkného nového domu, tak jsem si řekla, že si ho udělám konečně podle mých představ. Protože dříve, když jsem bydlela ještě se svým bývalým přítelem, tak on mi všechno zakazoval. On vůbec nechtěl žádné změny, takže jsem si doma nic nemohla absolutně dovolit. A někdy. když jsme už měli špinavé stěny v obýváku, které potřebovali namalovat, tak na to nechtěl přistoupit, což mě iritovalo. Úplně ty stěny volaly po tom, že chtějí nový design. Jenomže můj bývalý přítel tohle nechtěl. Protože podle něj bylo všechno zbytečné a utrácení peněz.

Zábradlí má různé tvary.

Jenomže já jsem tohle měla za úplný opak. Chtěla jsem, abych se doma cítila opravdu pohodlně a příjemně. A já se dokážu cítit příjemně pouze tehdy, pokud se mi to doma líbí a mám to doma pěkně stylizované. Takže nyní jsem ráda, že můj současný partner má taky rád změny a dá na můj názor. Můj přítel je totiž takový flegmatik, takže je rád, když já sama se ujmu nějaké iniciativy. Takže jsem chtěla do našeho domu krásné zábradlí na schodiště.

Líbí se mi minimalismus.

A dlouho jsme oba přemýšleli, z jakého materiálu zábradlí na schodiště dáme. A já jsem chtěla samozřejmě dřevěné, které bude mít tmavou ebenovou barvu. Byla jsem ráda, že můj přítel byl stejného názoru. Chvíli jsem ještě uvažovala nad plastovém zábradlí na schodiště, ale nakonec vyhrálo dřevěné zábradlí na schodiště. Lehce se udržuje a vlastně taky můžeme měnit barvu. Líbí se mi, když bude dřevěné schodiště pěkně nalakované že se bude lesknout. Takže si myslím, že zábradlí na schodiště taky v dřevěném provedení a s krásným odstínem bude krásně korespondovat s našimi schody a taky skříněmi, se kterými to bude všechno krásně ladit. A jaké zábradlí na schodiště byste si dali vy? Myslím si, že zábradlí na schodiště je hodně praktické a taky může vypadat elegantně.