Móda pro nás

Máte rádi módu A nebo to necháváte plavat? Je totiž opravdu mnoho lidí, kteří se hodně zajímají o módu, ale zase je plno lidí, které móda nechává úplně chladným. Zajímalo by mě, kolik lidí bych potkala, kdybych se jich zeptala na to, jak to mají s módou. Myslím si, že bych měla opravdu různé názory. Ale taky jsem se setkala s tím názorem, že to lidé nechtějí nikomu říkat. Nechtějí říkat nikomu, jak to mají s módou a vztahu k ní. Protože mnoho lidí si myslí, že by třeba byly k smíchu. Jenomže já si myslím, že někdo by se neměl někomu smát za jeho vkus a styl. Já jsem třeba taková, že mám ráda opravdu plno stylu, ne jenom jeden.

O módu se zajímám.

A jde to vidět i podle mé skříně. Móda mě vždycky zajímala, a právě v pubertě jsem se o to začínala zajímat co nejvíce. Taky jsem znala už hodně módních návrhářů. Protože móda mě baví, tak jsem si asi v sedmnácti letech začala dělat svůj osobitý šatník.  Ale mám toho ráda opravdu moc a taky mě baví kombinovat módní kousky s těmi levnými. Třeba ráda chodím do second handu. Tam jsou opravdu taky skvělé módní kousky. A výhodné je to, že v secondhandu je vždycky jenom jeden jediný kus od každého. Takže tady je to tak, že když si to koupíte, tak jste jediný, kdo to má.

Sledujete módní trendy?

Takže alespoň máte vždycky jenom jeden jediný kousek. Ale o tom móda není, protože módních aspektů je vážně mnoho. Záleží, jaký osobitý vkus a styl si uděláte sami. Myslím si, že je mnoho žen, které mají rády módu. A mnoho žen by se mnou jistě souhlasilo. Navíc je taky dobré si svůj styl udržovat co nejdéle, protože je pěkné a taky vkusné, když lidé o sebe dbají. A jak se správně říká, tak módu si můžete koupit, ale vkus ne. A já mám toto pořekadlo velmi ráda a souhlasím s ním. A co vy? Nebo co třeba pánové? Jsou i muži, kteří si dávají velmi záležet na svém stylu a taky na tom, jak vypadají. Myslím, že takto by byl každý krasavec.