Beton trochu jinak


Většina měst a vesnic se snaží vyzdobit svá veřejná prostranství, aby jednak zpříjemnilo tyto prostory svým obyvatelům, ale zároveň, aby přilákaly do svého města turisty. A také proto, že se každoročně konají soutěže o nejkrásnější město. Nejvíce pozornosti přitahují náměstí. Na některém je kašna, některé je lemováno podloubím, a převážná většina náměstí je vydlážděná. To poměrně značně omezuje výzdobu živými květinami. Ale je tady možnost, jak živé rostliny dostat i na vydlážděné náměstí. Jsou to nejrůznější stojany s květináči, ale hlavně betonové květináče nejrůznějších tvarů.

květináč

Betonové květináče se většinou dovezou na náměstí začátkem jara a může se v nich vystřídat několikero druhů květin, které vykvetou postupně během roku. Betonové květináče ale nemusí sloužit jen na veřejných prostranstvích, můžete si je pořídit i na své chalupy nebo na balkón u svého bytu. Tam si pochopitelně nepořídíte betonový květináč, který bude vážit tunu, ale zvolíte nějaký menší. Betonový květináč se můžete vyrobit sami z obyčejného betonu, ale my vám dnes chceme představit firmu, která vyrábí betonové květináče profesionálně a květináče se mohou stát elegantním dekoračním prvkem vašeho balkónu nebo zahrady.

betonový květináč

Firma Cs.aspontohle.com vyrábí betonové květináče, které mají styl, mají úžasnou strukturu a vůbec vás nenapadne, že se jedná o beton. Firma vyrábí květináče různých tvarů a barva květináčů není rozhodně jen šedá, jak byste u květináčů možná předpokládali. A nemusí zůstat jen u květináčů, protože tato firma vyrábí i jiné dekorace, což můžete zjistit na jejich www stránkách. Vřele doporučujeme nakouknout. Beton bereme jako stavební materiál, ale z betonu se dají vykouzlit krásné dekorativní předměty, jen je potřeba najít ty správné firmy, které to skutečně umí a vytvoří vám třeba i betonový šperk na krk.